Парите си го направија своето: Премиер лигата ќе има седумнеделна пауза во наредната сезона

Слична одлука се очекува да донесат и најголемиот број фудбалски федерации во Европа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *