Пеколната машина за голови не застанува – Гнабри погоди и во Дортмунд (Видео)

По покерот голови за Баерн против Тотенхем, 24-годишниот играч ја затресе и мрежата на Аргентина за предност на Германците од 1:0.

Слични вести...