Пенал-рулетот им се насмевна на Николов и на Муслиу

МОЛ Фехервар по над два и пол часа рововска битка, успеа да го елиминира Ремс со подобро изведување на удари од белата точка.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *