Пет победи на пет меча, и гол-разлика 16-0 за репрезентациите од поранешна Југославија

За перфекција на селекциите од екс СФРЈ, треба да триумфира Србија, а најтешка задача има Косово.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *