Пет „црни“ минути за Јунајтед: Мегваер го нокаутира колегата Баи, Де Хеа им подари гол на Сините (видео)

Стоперот заработи посекотина на главата по не можеше да го продолжи мечот, а Жиру искористи да постигне нов гол по рестартот на сезоната

Слични вести...