Пике најави нова летна драма во Барселона: Не знам дали Меси ќе остане

Стоперот во интервју за „Марка“ изјави дека бил тажен кога Суарес ги напуштил, а сега стравува дека истото може да го стори и најдобриот играч на Каталонците

Слични вести...