Побрз од тренерот – Муслиу асистираше за победа на Фехервар, па веднаш излезе (Видео)

Македонскиот репрезентативец асистираше во 74. минута, а само 60 секунди подоцна и тој и Бобан Николов беа заменети

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *