Почетни состави: Мбапе во улога на џокер, Сити по заверка на своето прво финале

Вечерва го добиваме првиот финалист во Лигата на шампионите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *