Поарно да ја покажеше личната карта – ММА борец се силеше, па ја предаде борбата против редар во ноќен локал (Видео)

Човекот од обезбедувањето ја објасни ситуацијата која стана хит на социјалните мрежи откако го победи спаринг-партнерот на Конор Мекрегор.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *