Погледнете го „евтиниот“ гол што го прими Наполи во 90+4 и му одзеде 1.500 евра на обложувач во Sport Life (фото+видео)

Погоди 12 пара, 13-тиот и последен се испостави дека малерозен

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *