Покетино како предвреме да се предава: ПСЖ фаворит против Барселона? Ве молам немојте да се шегувате

Тренерот на Светците остава фаворитската улога да ја има каталонскиот гигант.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *