Полошо не можеше – Првпат беше стартер во Премиер лигата, доби црвен картон по 90 секунди игра (Фото+Видео)

За првпат беше во почетната постава на Саутхемптон, а дебито нема да го памети по добро откако беше исклучен во втората минута.

Слични вести...