Помошен тренер на Оденсе го посрамоти данскиот првак (видео)

Неповторлива ситуација за време на пријателски натпревар

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *