Поради Коронавирусот завршува една блескава кошаркарска кариера?

Шпанскиот ветеран откри дека размислува за пензија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *