Поради лакомоста на Стерлинг, Сити не победи (Видео+Фото)

Големо изненадување, актуелниот првак дома не победи

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *