Порто и Јувентус тргнуваат со иста тактика: Старата дама реши да остави двајца докажани голгетери на клупата

Познати стартните состави за мечевите во ЛШ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *