Потоп на Македонецот Андоновски на стартот од Олимписките игри во Токио (видео)

Светските шампионки поразени од Шведска на стартот од фудбалскиот олимписки турнир.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *