Повторно е подготвен за војна на терен – Кој е играчот што најмногу тепа, но и го фаулираат во Лигата на шампионите?

Направи 14 фаули во три кола, што е рекорд, но трпи и ќотек и дури 13 пати беше фаулиран.

Слични вести...