Позајмиците се зимски хит – Минамино, Ругани и Тодибо заминаа на привремена работа

Јапонецот од Ливерпул ќе игра како позајмен играч во Саутхемптон, стоперот на Јуве ќе го засили Калјари, а Барса го прати дефанзивецот во Ница.

Слични вести...