Познати почетните состави: Клоп го жртвуваше Фирмино, Реал со формација 4-3-3

Кралевите и Црвените со иста стратегија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *