Познавањето на австралискиот фудбал, на охриѓанец и скопјанец им донесе огромни добивки

Во не толку популарни лиги и купови кои се играат надвор од Европа, знаат да се кријат големи добивки.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *