Пред една деценија, Горан Пандев со Интер се искачи на европскиот фудбалски врв (Видео)

Поминаа десет години од најуспешната сезона за Интер и за нашата легенда.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *