Премиерлигата се штити со казни – Подготви пеколен коктел од 30-ки за екипите што би играле во Суперлигата

Шест екипи се во опасност и од фаворити за титулата би се бореле за опстанок, а останатите 14 од најсилната англиска лига бараат и поригорозни мерки

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *