Приказна што не можете да ја измислите: Тој беше со мене

Јанг во чест на Коби носеше дрес со бројот 8, а воедно израмни негов рекорд од 2006 година.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *