Прилепчани веруваат во чудо, решение на проблемите е елиминација на Шкендија во Купот

Победа има солидна предност пред денешниот реванш-натпревар од четврт-финалето против Шкендија во националниот куп, но и многу проблеми и серија порази.

Слични вести...