Прогнозерите беа супер на европските мечеви, паднаа на јужноамериканските испити

Во осмото коло на Спортска прогноза повторно нема да има добитник на „ајфонот“, но има кандидати и тоа доста за ваучери од 1.000 и од 500 денари

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *