Прва рунда чeсти клубот, потоа Алиоски ќе мора сам да се тестира на ковид-19

Ова е една од најчудните одлуки во ерата на корона-вирусот, а важи за сите фудбалери во Шампионат лигата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *