Прва второлигашка победа за Вардар

Вардарци подобри од тимот кој имаше две убедливи победи во првите две кола.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *