ПСВ со акробации не успеа да ги урне Копјаниците (видео)

Захави постигна два одлични погодоци, но не беше доволно за да се издвои победник во големото дерби на „Јохан Кројф арената“

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *