ПСЖ со нова понуда до Интер за Икарди, но овојпат сумата е помала од договореното

Светците и официјално сакаат да го откупат договорот на напаѓачот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *