Публиката се враќа на трибините за завршницата на ОП на Австралија

Полуфиналните и финалните натпревари ќе се играат пред половично исполнети трибини на „Род Лејвер арената“.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *