Рабио е голем малер – „Закачи“ Ковид-19 и нема да игра во финалето на Лига на Нации

Играчот на Јувентус и репрезентативец на Франција заврши во изолација и ќе го пропушти мечот за титулата против Шпанија

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *