Рафаел Надал стигна до 12-та рекордна титула на Ролан Гарос

Втора година во низа Тим го губи финалето од „Кралот на земјата“, овојпат барем му одзеде еден сет

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *