Рајо го држеше како резерва – Димитриевски доаѓа денеска, Македонија го чека Барди за да биде комплетна

Во 14 часот треба да пристигне првиот голман на нашата репрезентација, а се очекува и Барди да биде на теренот за некој ден.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *