Рамос: Ако можеше Канаваро во 2006 да ја освои Златната топка, може и тој сега

Капитенот на Реал Мадрид има свој фаворит.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *