Рапсодија на Сити, Ливерпул со нов пресврт над Милан, ништо од Меси

Голем кикс на ПСЖ, пресврт на Ливерпул, прв Африканец со четири гола, Реал во 90-та минута го шокираше Интер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *