Реал, Барса и Јуве слават, УЕФА ја прекина истрагата околу Суперлигата

Се чини дека Перес беше во право кога тврдеше дека Европската фудбалка куќа не може ништо да им направи на гигантите кои се обидоа да формираат посебно елитно натпреварување.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *