Реал – Барса ќе го суди истиот арбитер од ланското Ел Класико на „Сантијаго Бернабеу“

Судијата од Валенсија синоќа им судеше на Баерн и ПСЖ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *