Реал го имаше Хаверц „на тацна“, но корона-вирусот го спречи големиот трансфер

Поради пандемијата со корона-вирусот, Кралевите се повлекоа од трката за потписот на одличниот Германец, кој наскоро ќе биде промовиран во Челзи.

Слични вести...