Реал испушти златна шанса, ВАР-технологијата им пресуди на мадриѓаните

Во четири спорни ситуации, ВАР беше на страната на Севилја, сега Атлетико Мадрид е на пол-позиција за титула, но во Шпанија сезонава ништо не е сигурно.

Слични вести...