Реал ќе го направи најатрактивниот трансфер летово: Во Мадрид доаѓа ѕвездата од Бундеслигата

Зинедин Зидан сака да доведе играч кој треба да биде иднината за тимот од „Сантијаго Бернабеу“

Слични вести...