Реал нема доволно играчи за тренинг, па Зидан го повика и најмладиот син

Династијата Зидан е нераскинливо врзана за Реал Мадрид.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *