Реален тикет – Убаво изгледа германската 30-ка на Александар Васоски

Победи на Борусија Дортмунд, Хофенхајм, Баер и Волфсбург и голеада во Минхен со вкупна квота од 30,2 во Sport Life

Слични вести...