Репрезентацијата во иднина ќе може да игра и во Штип (Видео)

Штипјани ќе добијат модерен стадион.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *