Ретко се гледа толку комичен автогол (Видео)

Уште 1.000 пати да се обидат да го направат тоа, нема да им успее!

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *