Рисовите ќе бидат под лупата на европскиот првак за дуелот против Лалињата

Снајдер е ангажиран како аналитичар за натпреварите на Холандија на ЕП, во еден од нив ќе има прилика да ги оцени и фудбалерите на Ангеловски.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *