Ристовски ги цени Германците и има зошто: За мене тие се број 1 во историјата на фудбалот

Капитенот на македонската репрезентација говореше во суперлативи за Панцерите, кои се меѓу најтрофејните фудбалски нации на сите времиња според бројот на медали на големите натпреварувања

Слични вести...

1 Response

  1. Да и јас мислам така 2:1 дека ке биде толку резултатот.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *