Ристовски играше едно полувреме, Спортинг и Порто одиграа приспивна без голови

Македонскиот репрезентативец влезе во игра во второто полувреме и одигра солиден меч што заврши без погодок

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *