Ривалството на Пеп и Тухел делуваше нерамноправно во Германија, сега е друга песна

Германецот му набива комплекс на тројфениот менаџер на Сити

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *