Робев одигра меч на кариерата, МЗТ Скопје тргна со победа во АБА 2 лигата

Резервата на Штрковите постигна 30 поени и го предводеше македонскиот шампион до стартна победа во Регионалното натпреварување.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *